www.wrcecko.sk

Prepáčte, e-shop je vo výstavbe.

  • BR4
  • BR4.
  • Br4..
  • BR4
  • BR4.
  • Br4..
  • Previous
  • Ďalší

NOVÉ ČLÁNKY

05
Január
2016

Zmena trate, pre ešte lepší AUTO-slide

Pridané: 05.01.2016 21:57:20

Zmena trate, pre ešte lepší AUTO-slide Posledné práce na trati. Oproti minulému roku, kedy sa AUTO-slide jazdil na veľkom 800m ovále, si tento rok užijeme viac vzrušenia. Vybudovali sme totiž ovál, ktorý meria cca 400 metrov a jeho prevýšenie z vnútra von je približne 1,5m. Štartová rovinka je spevnená betónová plocha takmer do polovice, betónová plocha tiež začína pred prvou zákrutou. Trať sa potom mierne zvažuje. Protiľahlá rovinka je klopená a z nej sa vchádza tiež klopenou zákrutou co cieľa. Prečítať toto trvá dlhšie ako sa odjazdí a tak 5 kôl, (jedna rozjazda) ubehne rýchlejšie ako si súper súpera nachystá na obiehanie. Nieje teda čas na chyby a reparáty. Veríme, že sa vám ako jazdcom, tak divákom zatají dych. Pretože tento krát ide do tuhého.

Čítajte viac...

04
Január
2016

Zanedbané štartovné má na svedomí...

Pridané: 04.01.2016 10:17:56

Nemožnosť tlačiť buletiny so štartovou listinou. Škoda je na strane jazdcov, pretože práve vaša je to prezentácia. Jazdci, ktorí si budú štartovné platiť na mieste, ako nás mnohý informovali, nemôžu využiť právo na vstup zdarma pre svojich 4 mechanikov či členov tímu, nakoľko mená neprihlásených jazdcov nemôžeme odovzdať na ,,bránu". Zabraňujú nám upresniť ZU a spôsob rozjázd keďže nemáme ani predstavu o skutočnom počte jazdcov v divízii. Tiež sme zrušili finančné odmeny, nakoľko tie sme použili na zaplatenie záloh za služby, ktoré sme objednali a mali byť zaplatené zo štartovného. A zvýšili sme štartovné zo 100 na 120€, keďže pre platenie štartovného na poslednú chvíľu nám vznikli veľké nároky na administratívne sily. Jazdci, ktorí nezaplatili štartovné a ani nezrušili svoju účasť v rezervačnom systéme, obrali ostatných jazdcov o možnosť zverejniť štartovnú listinu v médiách. Verím že neúmyselne, ale maria snahy, poctivých jazdcov a organizátorov zviditeľniť motošport, ako taký. Nezaberajte preto miesto tým čo to myslia aspoň trošku vážne. Ak sa bojíte, že nespravíte auto.... Ani my nevieme, či nám ráno naštartuje bager, sedem bugín, a či sa podarí spraviť traktor po ťýždni, kedy makal v lese, aby vás mohol vyťahovať z kanálov. A tiež neviem, či sa ráno nezobudím s horúčkou. Ak ste na štartovné zabudli, alebo ste boli zaneprázdnení chystaním najkrajších sviatkov pre rodinu, tak do stredy je posledná šanca, aby ste mohli mať aspoň grátis vstup pre členov tímu. Štartovné je však už 120€.

Čítajte viac...

28
December
2015

Firma Šimo - laminátové výrobky

Pridané: 28.12.2015 10:51:24

Firma Šimo - laminátové výrobky je dlhoročným partnerom v motoristickom športe. Vznikla v roku 1993. Nachádza v obci Sokolovce, 7 km od mesta Piešťany. Väčšinu produkcie tvorí výroba laminátových doplnkov pre automobilový priemysel, zaoberá sa však aj výrobou iných komodít ako napr. saunové vaničky, plynové búdky, detské šmykľavky, člny. Prevádza izolácie bazénov a rôzne práce podľa požiadaviek zákazníka. (napr. vnútorná povrchová úprava veľkokapacitných kontajnerov za účelom zvýšenia odolnosti proti mechanickým a chemickým vplyvom ) Nemalé percento produkcie odchádza do zahraničia. Napríklad kapotáž na horské dráhy.... Moderné prostredie výrobných hál spĺňa všetky požadované normy na prácu s laminátom. Rozhodujúcim faktorom pre firmu je kvalita výrobkov a spokojnosť zákazníka. Aj preto firma získala certifikát ISO 9001:2008

Čítajte viac...

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie